Liman Kurye

LİMAN KURYE

 

En kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışında istikrarından ödün vermeden kurye hizmetini başarılı bir şekilde müşterilerine sunan Liman Kurye motorlu kurye hizmetleriyle de öncelikli tercihleriniz arasında yerini alacak. Sizlerin tercihleriyle genişleyen hizmet alanında Liman’nın tüm semtlerine aynı gün büyüyen personel kadrosuyla gönderilerinizi zamanında ulaştıran Liman Moto Kurye memnun müşteri potansiyeline her geçen gün yenilerini eklemektedir.

 

Hizmet çalışmalarında gönderilerinizin niteliğine ve ihtiyaçlarınıza göre hem arabalı hem de motorlu kurye personelleriyle hizmet veren Liman Kurye 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an arayabileceğiniz çağrı merkezimizde birden fazla gönderi seçeneği arasında ihtiyaçlarınıza en uygun gönderi seçeneği için kayıt bırakabilirsiniz. Kaydınız alındığı andan itibaren adresinize en yakın yerde bulunan personellerini yönlendiren firmamız dakikalar içerisinde kurye personellerinin adresinize ulaşımını sağlamaktadır. Günün her saati vaktinde alıcı adresine ulaşan gönderilerinizin keyfini yaşamak siz değerli müşterilerimize kalıyor. Liman Kurye garantisinde alınan gönderilerinizin teslim raporu ayrıca tarafınıza da bilgi amaçlı anında iletilmektedir. Bizi arayın Liman Kurye ayrıcalıklarından sizler de yararlanın.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan gönderi yapabilir ve teslim alabilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik kurye fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Gönderileriniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.