Hakkımızda

     Antalya Kurye Antalya İlçelerine yayılmış motosikletli kuryeleri ile siz müşterilerimize verilen hizmetleri düzenleyen, nitelikli bir dağıtım , pazarlama ve organizasyon şirketidir. Antalya Kurye ismi ile içerisinde yer aldığımız evrak dağıtım sektöründe stil oluşturan şirketimiz, birçok konuda sektördeki yaygın uygulamaların öncüsü olmuştur.

     Antalya Kurye kuruluş tarihinden itibaren, gönderilen gönderilerin takibini geliştiren ilk firmalardan biri olarak öncü görevini yerine getirmiştir. Ayrıca randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat, apartman broşür dağıtımı, araçlara broşür dağıtımı gibi sistemlerin de uygulanıp yaygınlaşmasında faal bir görev almıştır. Anında takip ve raporlama sistemi ile gönderilerin alandaki konumu ve teslimat sonuçları, net bir şekilde müşterilerimize iletilmektedir. Bilgi işlem ve Çağrı merkezi hizmetlerini de nitelikli ofis arkadaşlarımızın çalışmalarıyla sağlanmaktadır.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan gönderi yapabilir ve teslim alabilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik kurye fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Gönderileriniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.